Old Timers Jazz Band

Old Timers Jazz Band vznikl v roce 1968. Svým projevem stylově navazuje na hru neworleánských veteránů a stejně jako oni, hraje převážně improvizovaný jazz se silně emotivním nábojem a srdečností sobě vlastní. Od této doby získal mnoho příznivců z řad milovníků tradičního jazzu po celé Evropě.

Kromě prakticky všech festivalů v ČR vystupuje pravidelně na koncertech v jazzových klubech a festivalech po celé Evropě. O jejich oblíbenosti svědčí i udělení čestného členství v jazzklubu Osterode am Harz či v holandském Epe, pořadatele festivalu Jazz Comes To Town, jehož je kapela pravidelným účastníkem. Old Timers Jazz Band účinkoval též v mnohých TV programech jak v ČR, tak i v SRN, např. Jazzwelle Plus v Hamburku, Radio PST Sachsen, live přenost z jazzového klubu "Tone" v Drážďanech atd. Repertoár Old Timers Jazz Bandu tvoří více než 250 skladeb, které obsahují stylový záběr od ragtime, gospel, spirituálů až po swingový dixieland 20. až 40. let. Old Timers Jazz Band se svým "happy jazzem" je milým zpestřením nejen jazzových festivalů, jazzových klubů, ale i na projížďkách na parníku ve stylu mississippských jazzových matadorů.

Old Timers Jazz Band

Josef Krajník - vedoucí, trubka, zpěv × Michal Zpěvák - klarinet, soprán sax × Jaroslav Zelený - trombon, zpěv × Zdeněk Vlasatý - tuba × Petr Krumphanzl - banjo, kytara × Petr Zimák - bicí nástroje