Old Boys Děčín

Název této dixielandové kapely je do značné míry odvozen z věkového složení jednotlivých hráčů, takže zde na jinocha opravdu nenarazíte.

Kapela v uvedené sestavě existuje již více jak jedno desetiletí. Jednotliví členové kapely však působí na poli hudebním už déle jak 20, 30 i 40 let.

Z Děčína - svého domovského města na severu Čech, kde mají Old Boys velký okruh svých příznivců a fanoušků, se tato dixielandová kapela během svého působení zapsala neodmyslitelně do podvědomí návštěvníků a hostů různých festivalů a vystoupení ve velké části sousedního Německa svým nezaměnitelným projevem a provedením známých skladem neworleánského jazzu.

Publikum mezinárodního dixielandového festivalu ale také návštěvníci tradičních dixielandových plaveb "Jazzfahrt" na palubách parníků Saské paroplavební společnosti v Drážďanech jsou vždy muzikou kapely Old Boys nadšeni a rádi se každoročně na její vystoupení vracejí.

Old Boys Děčín

František Cafourek - tenor-alt sax, klarinet × Václav Novák - B-trubka, zpěv × Břetislav Kokoř - trombon × Josef Plechatý - bicí × Jindřich Smolík - banjo × Jiří Laštovka - klávesy, bass × Robert Pokorný - záskok za Jiřího Laštovku